2019 Gece Elbisesi Modelleri

 

Her kadının özel günlerde giymek için vücudunu muhteşem gösteren o ideal gece elbisesine ihtiyacı vardır. Bu tarz elbiseleri hem düğünlerde, hem kına ve nişanlarda, hem de mezuniyet balolarında tercih edebilirsiniz. 2019 yılının en popüler, en hit gece abiyesi modelleri ise yazımızda, keyifli okumalar.

Uzun Abiye Modelleri

Minyon tipli kadınların ilk tercih etmesi gereken abiye çeşitlerinden biri olan uzun abiye modelleri doğru proporsiyona sahip şekilde tasarlanmışsa boyunuzu çok daha uzun gösterecektir. Robadan kesim yani göğüs altından hafif bir şekilde çan şeklinde açılarak aşağı doğru inen ve ayak bileklerinizde biten uzun elbise modelleri sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir. Ayrıca bu tarz elbise modellerinin altına daha rahat, dolgu topuklu ayakkabıları tercih edebilmeniz de cabası. Eğer sizinde uzun saatler sürecek bir düğüne,bir kınaya, bir nişana hazırlığınız var ise ve en önemlisi oradan oraya koştururken ayaklarınızın acı içinde kalmasın istemiyorsanız stiletto tarzı ayakkabıları tercih etmek yerine bu tarz uzun abiye modelleri ile dolgu topuk daha rahat ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Mini Boy Abiye Elbiseler

Bacaklarının zerafetini gözler önüne sermek isteyen kadınların tercih ettiği mini boy elbiseler stiletto topuklu ayakkabılar ile birleştiğinde ortaya zarif ve seksi bir tarz çıkıyor. Özellikle siyah mini boy elbiseler her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardan. Bu tarz elbiselerin üzerine bir şal alarak veya bir ceket alarak gece dışarı çıkarken de kombinleyebilirsiniz. Ayrıca bu tarz elbiselerin altına bilekten bağlamalı, zarif, ince topuklu sandalet ve topuklu ayakkabı modellerini de tercih edebilirsiniz.

 

Çiçek Desenli Efil Efil Elbiseler

Bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi çiçek desenleri gece abiyeleri ile birleştiğinde ortaya gösterişli bir tarz çıkıyor. Özellikle buğday rengi ve esmer ten rengine sahip kişiler tercih ettiğinde ortaya muhteşem bir sonuç çıkıyor. Bu tarz uzun efil efil elbise modelleri tül detayıyla ve çiçek desenleri ile bir araya geldiğinde ortaya romantik bir görünüm çıkıyor. Siz de bu romantik görünümü desteklemek için saçlarınızda minik örgü modelleri ve zarif takıları tercih edebilirsiniz. 2019 yılındaki abiye modellerini sizler için derledik. Sizlerde vücut proporsiyonunuzu ve en önemlisi tarzınıza, beğeninize uygun olarak dilerseniz kısa abiye modellerini, dilerseniz daha uzun ve zarif abiye modellerini, dilerseniz baharı anımsatan desenleriyle çiçekli efil efil tül detaylı elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz