2019 Kısa Abiye Modelleri

 

2019 yılında abiyelerde kısa abiyeler oldukça moda. 2019 yılındaki abiyelerin taş işlemeleri, pul detayları ve dantel detayları özel günlerde kullanmanız için ideal bir form oluşturuyor. Yazımızda 2019 yılında kısa elbise modasına genel bir bakış attık. Gelin birlikte inceleyelim, keyifli okumalar.

Straplez Kısa Elbise Modelleri

Omzunuzun güzelliğini ve zerafetini ortaya çıkartacak straplez formdaki kısa abiye modelleri 2019 yılında olmazsa olmaz parçalardan. Bu tarz parçaları kombinlerken askısız iç çamaşırı tercih etmenizi öneriyoruz. Böylece elbisenizin zerafetine gölge düşmemiş olacak. Muhteşem boyun ve omuz dekoltesini sergilemek istiyorsanız bu tarz abiyeler ile mutlaka toplu bir saç kullanmanızı öneriyoruz. İsterseniz enseden bir topuz, isterseniz daha yukarıdan dağınık bir topuz veya minik bir balerin topuzu tercih edebilirsiniz. Eğer saçlarınızı biraz daha açık göstermek istiyorsanız at kuyruğu saçlar, örgü modelleride tercihleriniz arasında olabilir. Straplez elbise modelleri ile iç çamaşırı tercih ederken askısız sütyen formlarını veya silikon destekli sütyen formlarını tercih edebilirsiniz.

Sırt Dekolteli Kısa Abiye Modelleri

Kalça kısmına kadar uzanan dekolteli kısa abiye modelleri, giymesi cesaret isteyen fakat giyildiğinde de göz alıcı gözüken elbise modellerindendir. Bu tarz elbiseleri kombinlerken sırt dekoltesine ekstra vurguda bulunmak adına saçlarınızı hafif bir şekilde yandan ayırabilir, yandan örgü ile sabitleyebilir ve saç tokası kullanabilirsiniz. Saç tarağı ya da saç tokası saçınızın tek tarafına vurguda bulunacak ve saçlarınızın uzunluğu da diğer taraftan gözler önüne serilecektir. Sırt dekolteli kısa abiye modellerini kullanırken sırtınıza minik bir zincir detayı ile kolye de kullanabilirsiniz. Bu tarz abiye modellerini tercih ederken geçici sırt dövmelerinden faydalanarak daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Balon Kollu Kısa Elbise Modelleri

Omuzlarınız eğer dar ise balon kollu kısa elbise modelleri sizin omuzlarınızı çok daha geniş ve çok daha hacimli gösterecektir. Minyon tiplere çok yakışan bu elbise modelinin boyun kısmın biraz daha detaylı olduğu için boyun kısmında kolye vb. aksesuarlar kullanmanızı önermiyoruz. Altına giyeceğiniz renkli stilettolar, elinize alacağınız mini clutch çantalar ve zarif saç modeliniz ile balon kollu abiyenizin tek gösterişli olacağı yer dantel formdaki hafif şişkin kolları olacaktır. Böylece omuzlarınız daha geniş gözükecek ve balon kollu abiyenizin zerafeti gözler önüne serilecektir.

 

V Yakalı Kısa Abiye Modelleri

En klasik kısa abiye modellerinden biri olan v yakalı kısa abiye modellerinin siyah rengini tercih ettiğinizde hemen hemen her yere giyebileceğiniz joker bir abiye satın almış olursunuz. Hem iş toplantılarında hem üzerine ceket giyerek gece dışarı çıkarken hem de balolarda ve kınalarda tercih edebileceğiniz şık bir abiyeniz olmuş olacak. Bu tarz abiyeler ile her türlü saç modeli, her türlü makyaj ve her renk clutch çanta gidecektir. Bu yüzden çok düşünmenize gerek kalmayacaktır.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz