2019 Mezuniyet Balosu Abiye Modelleri

 

Mezuniyetinizin yaklaşmasına henüz aylar olsa da aklınızda tek bir soru vardır. Balo günü ne giyeceğim? Genç kızların en güzel günlerinden biri olan mezuniyet balosunda birbirinden renkli kıyafetler tercih edilir. Eğer sizde tüm kızların aksine daha zarif, daha gösterişli ve en önemlisi tüm gözlerin üzerinizde toplanacağı bir abiye tercih etmek istiyorsanız doğru yazıdasınız. Yazımızda en popüler ve genç kızlara en uygun abiye modellerinden bahsettik, keyifli okumalar.

Lazer Kesim Abiye Modelleri

Gençliğinize vurgu yapacak ve fazla detayı olmayan lazer kesim abiye modelleri birbirinden farklı ayakkabılar ve çantalar ile kombinlenebilir. Bu yüzden joker parçalardır. Dilerseniz daha hafif bir makyaj, dilerseniz daha seksi bir makyaj ile kullandığınızda bile aşırıya kaçmayacak olan lazer kesim abiye modelleri her yaştan genç kıza uyacak türdedir. Özellikle krem rengi, uçuk mavi, bebek mavisi, bebek pembesi gibi tonlarda kullanıldığında ortaya hem çok şirin hem de gösterişli bir tarz çıkıyor. Bu tarz lazer kesim abiye modellerinin kol kısımlarında ve eteğin bitiş kısımlarında minik detaylar bulunur. Bu detayların ön plana çıkması için ten rengi çoraplar ile kombinlemenizi öneriyoruz. Stiletto tarzı ten rengine yakın topuklu ayakkabılar ise bu modelin bütünleyicisi olacaktır. Dilerseniz şirin bir topuz, dilerseniz açık hafif dalgalı saçlarınız ile lazer kesim abiye modellerini rahatlıkla kombinleyebilirsiniz.

Dantelli Abiye Modelleri

Dantel modası 2019 yılında da devam ediyor. Genç kızlara özel olarak tasarlanan abiye modellerinde mini abiyelerde kullanılan zarif danteller ön plana çıkıyor. Bu dantellerin üzerinde minik simler, pullar veya işlemeler de bulunabilir. Bu tercih tamamen size kalmış. Fakat daha sade bir tarzda abiye istiyorsanız krem rengi, ekru rengi veya siyah renk abiye modellerine bakabilirsiniz. Bu tarz abiyeler dantel ile birleştiğinde ten renginizin ipeksiliğini ortaya çıkartacaktır. Dantelli abiye modelleri başlı başına gösterişli olduğundan dolayı ayakkabı tercihlerinde tek renk, sade rugan veya süet tipi ayakkabıları tercih etmenizi öneriyoruz. Stiletto tarzı, ucu hafif sivri topuğu ise yüksek olan modeller proporsiyonunuzu daha iyi gösterecek ve zarif detaylı elbisenizi ön plana çıkartacaktır. Fakat uzun süre topuklu ayakkabı tercih etmediyseniz bu tarz zarif dantelli abiye modellerini şirin babetler ile de kombinleyeceğinizi söyleyelim.

 

Kalem Etekli Elbise Modelleri

Üst ve alt ayrı ayrı satılan ve birlikte kombinlendiğin de ortaya şık bir sonuç çıkan özellikle mezuniyet balolarındansa mezuniyet törenlerinde tercih edebileceğiniz kalem etek abiye modelleri de vazgeçilmezler arasında. Kalem etek abiye modelinin tamamlayıcısı olan şirin şık gömlekler ve büstiyerler mezuniyet töreniniz de cüppenizin içine giymeniz için harika birer tercih olacaktır.

 

Siz de birbirinden farklı abiye modellerini kendi tarzınıza ve kendi proporsiyonunuzu göz önünde bulundurarak aylar öncesinden seçmeye başlayın. Çünkü bu heyecan ile son dönemlerde belkide aradığınız abiyeyi bulamayabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz