2019 Yılı Plaj Çantası Modelleri

 

Bir tatilcinin olmazsa olmazı kocaman içerisine tüm eşyaları sığdırabileceği ve aynı zamanda şık olan bir plaj çantasıdır. Plaja giderken yanınıza neler alacağınız tamamen size bağlı. Fakat şu bir gerçek kimse denizden, sahilden, havuzdan ayrılıp tekrar otele dönmek istemiyor. Bu yüzden en iyisi siz kendinize kocaman bir plaj çantası alın ve içerisine gün içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalarınızı yerleştirin. En şık ve trend plaj çantası modelleri ise yazımızın devamında, keyifli okumalar.

Renkli plaj çantası modelleri

Rengarenk mottolu kumaşlar ile bezeli kolunuza takıp gezebileceğiniz hatta sadece yazın plajda değil şehir hayatında da kullanabileceğiniz çantalar hayal edin. Bu çantaların en güzel özelliği sadece plaja uygun olmaması, şehir hayatında da rahatlıkla kullanılabiliyor olması. Bu tarz farklı desenlere sahip plaj çantaları hem günlük hayatta kullanılabiliyor hem de plaj modasına uyum sağlıyor. Eğer siz de renkli kişiliğinizi yansıtmak istiyorsanız rengarenk pleksi çantalardan faydalanabilirsiniz.

Klasik hasır plaj çantaları

Hasır plaj çantası hem yıllardır süregelen klasik bir moda akımına atıfta bulunuyor hem de kişiselleştirilebilir olması ile sizleri daha ikonik bir hale sokuyor. Kocaman hasır plaj çantanızı kişiselleştirmek için ucuna bir kurdela bir tül bağlayabilirsiniz veya hasır çantanızdan sarkıttığınız rengarenk haşemalarınız ve belinize bağlayacağız tül kumaşlar ile renklendirebilirsiniz. Hasır plaj çantalarının en büyük özelliği tüm bikini, mayo çeşitleri ile harika şekilde uyum sağlaması, günlük hayatta da kullanılabilir olması, aynı zamanda hasır plaj şapkaları ile şık bir uyum içinde olmasıdır.

 

Şeffaf plaj çantaları

Pleksi ve şeffaf modasının hala devam ettiğini plaj modasında da görebiliriz. Öyle ki şeffaf içi gözüken yani içerisine koyduğunuz tüm eşyaların dışarıdan gözükebildiği bu ilginç çantalar plaj modasına da yansımış durumda. Bildiğiniz gibi 2019 yılında hem clutch tarzı el çantalarının şeffaf olanları hem de şeffaf bel çantaları oldukça trenddi. 2019 yılında plajlarda da şeffaf plaj çantaları şeffaf plaj çantalarına sık rastlayacağız. Şeffaf plaj çantalarını daha şık göstermek için ise renkli makyaj çantalarından faydalanabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz