2019 Yılı Uzun Abiye Modelleri

 

Boynuzu kısmayacak zerafetiniz ile göz doldurabileceğiniz, altına giyeceğiniz topuklu ayakkabı ile proporsiyonunuzu harika şekilde gösteren uzun zarif abiye modelleri 2019 yılında olmazsa olmaz parçalardan. Bu tarz abiye modellerini hem kendi nişanınızda, kınanızda, isteme gününüz de, balonuz da, mezuniyet törenininiz de tercih edebilir hem de yakın arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın düğününde rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşte 2019 yılında sık sık rastlayacağımız en popüler uzun elbise modelleri, keyifli okumalar.

Robadan Uzun Elbise Modelleri

Robadan uzun elbise modelleri göğüs kupunun hemen altından aşağı doğru hafif bir şekilde açılarak devam eden elbise modellerine verilen isimdir. Bu tarz elbiseleri özellikle kısa boylu kadınların tercih ettiğinde proporsiyonlarını çok daha uzun ve bacak boylarını daha yukarıdan başlamış gösterir. Bu tarz elbise modellerini tercih ederken robadan yani belinizin tam kısmına oturmuş olmasına dikkat edin. Bel kısmında minik bir kemer detayı, işleme detayı bulunursa çok daha gösterişli gözükecektir. Robadan elbise modelleri göğüs kupuna ekstra olarak vurguda bulunacaktır. Bu yüzden büyük göğüslü kadınların tercih etmemesi gereken bir modeldir. Aşağı doğru hafif çan formunda açıldığı için ayak bileklerinizde kadar uzanacak bu elbise modeli özellikle bacak boynuzu çok yukarıdan gösterecek ve boyunuzu olduğundan uzun gösterecektir.

V Uakalı Uzun Abiye Modelleri

Göğüs dekoltesini biraz gözler önüne seren en klasik abiye modellerinden biri olan v yakalı uzun abiye modelleri hemen hemen her kadının dolabında bulunması gereken joker parçalardandır. Her vücut tipine her proporsiyona rahatlıkla yakışan ve birçok farklı çanta, ayakkabı ile kombinlenebilen bu klasik modelin kırmızı, bej, siyah ve beyaz renkte olanları en popüler renklerdendir. Eğer ortaya daha farklı bir tarz çıkartmak istiyorsanız bu tarz v yakalı abiye modellerini düz bir renkte tercih etmek yerine daha gösterişli bir renkte ve desenli kumaşlara sahip kumaşlardan yaptırarak tercih edebilirsiniz. Ayak bileklerinize kadar uzanacağı için altınıza giyeceğiniz dolgu topuk ayakkabının kaç santim olacağına tamamen siz karar verebilirsiniz. Bildiğiniz gibi dolgu topuk ayakkabılar stilettolara oranla daha az canınızı acıtacaktır. Bu yüzden şanslısınız diyebiliriz. Kısa abiyeler de olduğu gibi görünmeyeceğinden dolayı uzun abiyeler de daha rahat ve ayağınızı uzun süre rahat ettirecek topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

 

Sırt Dekolteli Uzun Abiye Modelleri

Sırt dekolteli abiye modelleri hemen hemen 2019 yılının en popüler parçalarından diyebiliriz. Sırt dekoltenizi ekstra göz önüne sermek ve ortaya çıkartmak istiyorsanız mutlaka saçlarınız toplu bir şekilde kullanmalı ve sırtınızda bir aksesuar kullanmalısınız. Kolyelerinizi geriye atarak kullanabilir veya sırt dekoltesine özel olarak üretilmiş uzun üçlü pırlanta gibi gözüken taşlı kolye setlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca sırtınıza hafif simli bir losyon sürerek teninizin daha ipeksi ve parlak görünmesini sağlayabilirsiniz. Sizde bu ayrıntılara dikkat ederek 2019 yılındaki mezuniyet törenlerine, düğünlere, kınaya veya arkadaşınızın özel gününe tamamen hazır olacaksınız. Aklınızda soru işareti kalmadan en güzel uzun abiye modelini tercih ederek balonun yıldızı siz olacaksınız.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz