Dolapların vazgeçilmez parçası, her insanın ortak paydası nedir diye sorsalar birçok insan ‘beyaz tişört’ cevabını verir. Modayla ilgilenen kişinin de ilgilenmeyen kişinin de temel giysisidir. Aniden dışarı çıkmanız gerektiğinde veya sevgilinizle buluşacağınız zaman kurtarıcınız olan beyaz tişörtler sizi istediğiniz tarza kavuşturur. Peki bu tarzlar nelerdir ? Bir beyaz tişörtle hangi kombinleri yapabilirsiniz? Bu yazımızda hepsinin cevabını bulacaksınız.

Beyaz tişört-jean pantolon kombini : Hafta sonu gezmelerine çıkacaksanız veya dostlarınızla bir kafe de buluşacaksanız başvuracağınız ilk kombinasyon beyaz tişört- jean pantolon olabilir. Topuklu ayakkabı ve uygun aksesuarlar ile bu kombini zenginleştirebilirsiniz. Beyaz tişörtün V yaka, pantolonun ise yırtık detaylı olması kombini daha çekici kılabilir.

Beyaz tişört- etek kombini : Canlı renk ve desenlerdeki eteklerinizi beyaz tişörtle kombinleyerek dengeli bir uyum yaratabilirsiniz. Çiçek desenli midi boy etekler ile harika bir uyum içindedir. Eteğin yüksek bel olması bu kombin için daha uygundur.

Beyaz tişört-takım elbise kombini : Bu kombin salaş ve klasik kıyafetleri birlikte kombinlemekten zevk alan kişiler için oldukça idealdir. Takım elbisenin ağır havasını yumuşatan beyaz tişört daha ılımlı görünmenizi sağlar. Oxford ayakkabı ile maskülenlik seviyesini arttırabilirsiniz. Biraz daha uzun boylu ve çekici görünmek için topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Beyaz tişört-salopet kombini : Beyaz tişörtler her kıyafetle harika bir uyum içinde! Bu kıyafetlerden biri de her yaza damgasını vuran salopetler… Kot veya siyah salopetin altına beyaz tişört giyerek güzel bir kombinasyon oluşturabilirsiniz. Bu kombin sportif görünmenizi sağlar ve rahatlığın kapılarını aralar. Bir gözlük ile bu kombinasyona biraz daha aksiyon katabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz