Bohem Stilin Tamamlayıcısı Kimono Ceket Kombinleri

 

Günlük hayatta salaş, bol aksesuar ve takılı, rengarenk giyinmeyi seviyorsanız kimono ceketler mutlaka dolabınızda yer almadı. Çünkü kimono ceketler kurtarıcı parça rolü görerek hemen hemen her kombinle uyum sağlıyor. Tarzınıza tarz katacak ve sizi her ortamda farklı kılacak kimono yelek ve kimono ceket kombinleri önerileri yazımızda. Kimono ceketleri farklı şekilde nasıl kombinleyebilirsiniz? Keyifli okumalar.

Kimono ceketler özellikle askılı bluzlar, dantelli büstiyerlerin üzerine harika şekilde uyum sağlıyor. Örneğin en sevdiğiniz büstiyerinizi yeterince açık olduğu için giyemiyorsunuz. Fakat üzerine kimono ceketinizi alarak istediğiniz gibi kombinleyebilirsiniz. Kimono ceketler rahat ve salaş tavrıyla tüm vücudunuzu kaplayacak en önemlisi basen ve bel bölgenizdeki fazlalıkları da gizleyecektir. Kimono ceketlerin mevsimi de bulunmuyor. Yaz, kış demeden kullanabilirsiniz. Ayrıca kimono ceketlerinizi yazın bikininin üzerine alarak sahile doğru yürüyebilir veya akşam gezintilerine çıkabilirsiniz.

Peki kimono ceketleri kışın nasıl kullanabilirsiniz? Genellikle ince kumaşlardan oluşmuş kimono ceketlerin örgü modelleri de bulunuyor. En sevdiğiniz modeli kendiniz örmeye ne dersiniz? Sevdiğiniz simli, ince triko ipliğe sahip ürünler ile favori kimono ceketinizi örebilirsiniz. Bu tarz püsküllü modeller bol takılar ve bol aksesuarlar ile harika şekilde uyum sağlıyor. İncecik bir trikonun üzerine alacağınız bu ceketler sizi ortamda gösterişli ve farklı kalacaktır. Çiçek desenlerine sahip kimono ceket modelleri ise dümdüz kombinlerinizi renklendirecek.

 

Beyaz bir kot, beyaz bir büstiyer ve üzerinize alacağınız rengarenk çiçek desenlerine sahip kimono ceket modelleri ile her ortama girdiğinizde gözler üzerinizde olacak. Kimono ceketleri başlı başına yıldız parça haline getirmek istiyorsanız monokrom kombinlerde kullanmanızı öneriyoruz. Baştan aşağı aynı giyindiğiniz ve kendinizi sıkıcı bulduğunuz kombinlerde üzerinize bir adet rengarenk çiçekli veya geometrik desenlere sahip kimono ceket aldığınızda ortamın gözdesi olacaksınız. Ayrıca kimono ceketlerin beline minik bir kemer detayı ekleyerek elbise gibi de kullanabilirsiniz. Yani tercih tamamen size kalmış.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz