Bazı parçalar daha çekici ve zarif olmanızı sağlar. Bu kritik parçaları öğrendiğiniz zaman daha dikkat çekici kombinler oluşturursunuz. Peki bu altın değerindeki kıyafet ve aksesuarlar neler? Buyurun yazımıza o halde!

Siyah elbise zerafettir. En zor zamanların kurtarıcısı olan siyah elbise, giyen kişiyi asil ve çekici gösterir. Çekici görünebilmenin en kolay yolu, bedene uygun siyah bir elbiseyi gardıropta bulundurmaktır.

İnce topuklu stiletto ve üzerinize oturan pantolon uyumu, ayaklarınızın daha çekici görünmesini sağlar ve iki parçayla çekici görünmenin kapısını açar. Topuklu ayakkabı kendinden emin ve güçlü bir imaj yaratmanızı sağlar.

Kırmızı, bir ortam içinde en dikkat çeken ve cesaret ile tutkuyu temsil eden özel bir renktir. Bu rengi taşımak cesaret ister. Kırmızıyı doğru bir şekilde kombinlediğiniz zaman çekici görünmenin adımlarını hızlı bir şekilde atmış olursunuz. Örneğin, şeftali tonlarında bir  ruj daha gündelik görünmenizi sağlarken kırmızı ruj cesaretinizi ve asaletinizi yansıtarak gecenin yıldızı olmanızı sağlar. Fakat önceki cümlelerde dediğimiz gibi : doğru bir şekilde kombinlenmesi gerekir.

Omzu açık kıyafetler, vurguyu omuzlara taşır ve zarif bir dekolte vermesi sayesinde çekici görünmenizi sağlar. Ayrıca şunu hatırlatmakta fayda var : Aşırı dekolte dikkat çekmenizi sağlasa da, bu dikkat çekme aşaması kısa sürer ve rüküş kategorisine girmenize neden olur. Bu yüzden dekolte yerinde kullanılmalıdır.

İç çamaşır detayları olan kıyafetler marjinal ve cesur ruhunuzu yansıtır ve akılları başlardan almanızı sağlar. Kıyafetin göğüs ve bel kısmı bir korse gibi üzerinize tam oturur ve vücudunuzun dikkat çekmesini sağlar.

Vücudu saran ve tam bedeninize uygun olan kıyafetler, doğru kombinler yapmanızı sağlayarak çekici görünmenizi sağlar. Küçük beden kıyafetler kapatmak istediğiniz bölgeleri daha çok açığa çıkarmanıza neden olurken, büyük bedenli kıyafetler ise özensiz görünmenize neden olur.

Dozunda kullanılan göğüs dekoltesi düz ve tek renk bir kıyafete bile canlılık kazandırarak zirvede olmanızı sağlayabilir. Odağı göğüslerinizde toplamak istemiyorsanız spagetti askılı kıyafetler ile omuzlarınızı vurgulayabilirsiniz.

Sırt dekolteli veya transparan detaylı kıyafetler de dikkat çekici olma seviyesini üst düzeye taşır.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz