Evet yaz artık geldi çattı.Tatil havasına girdik hatta kombinlerimizi hazırladık gidiyoruz bile.Ama ondan önce tatilde vazgeçilmez parçalarımız olan bikini,mayo ve plaj kıyafetlerinizi ayarladınız mı ? Plajın en havalısı sen ol diye 2018’in en trend plaj modasını senin için toplayıp güzelce bir delerdik.Plaj modası denince akla neler geliyormuş ilk önce bir bakalım.Mayo ve bikini modelleri plaj modasının başında yer alıyor ancak son zamanlarda bunlara ek olarak plaj kıyafetlerinden de oluşmakta.

Hareketli püsküllü mayolar

Biliyorsunuz ki püsküller,geçen dönemlerde büyük bir sıçrayışla her alanda kullanıldı.Ve tabi ki konumuz olan plaj modasında da karşımıza çıkmakta.Kullanım şekli oldukça eğlenceli bir görüntü veren püsküller boyutlarıyla da şık modeller ortaya çıkarmada eksik kalmadı.Plaj modasının hareketli ve en sevilen trendi püsküllü mayolar oldu.

Zarif görünüm kemer modası

Evet kemer nasıl mayoda kullanılır diye sorularınızı duyar gibiyim.Yüksel bel mayolarla kemer aksesuarıyla birleşerek daha bir ön plana çıkıyor.Bel kısmınınızı ince gösteren bu detay aynı zamanda zarif bir görünüm elde ederek plaj modasına uyum sağlıyor.

Büzgülü Modeller

Büzgünün günlük modellerde sık kullanılımını görüyoruz.Büzgü denilince şirin bir şıklığı beraberinde getirmiyor değil.Bu şirin detayı,bir çok alanda gördüğümüz gibi plaj kıyafetlerinde de çok fazla rastlayacağız.

Kocaman bir dünya hasır şapkalar

Hasırın kullanımı her zamanki gibi bu sezonda trendlerde.Kocaman bir hasır şapkanızla ne kadar iyi görüneceğinizi bir düşünün ! En havalı plaj aksesuarlarından biri;hasır şapkalardır net.

Eğlenceli baskı ve desenli plaj kıyafetleri

Çeşit çeşit baskılarla ve desenlerle eğlenceli bir tarz yakaladağımızı biliyoruz.Çeşitli baskı mayolarla,bikinilerle ve elbiselerle plajda şirin modeller yakala ve oluştur !

Klasikliğin dışında plaj modası

Bu yıl plaj modası büyük ölçüde değişime uğradığı görülüyor.Plaj modasında önceleri giyilen mayoların ve bikinilerin altına giyilen pantolon ve etekler büyük bir değişime uğramış.Yerini plastik,pırıltılı şeffaf tüller almış bulunmakta.Ve farklı bir tarz yaratmak için ideal bir plaj modası olduğunu söyleyebiliriz.

Rengarenk plaj modası

Her rengi barındıran kıyafetleri seviyorsanız artık plaj modasında da trend olduğunu söyleyebiliriz.Günlük hayatta da yoğun olarak kullanılan gök kuşağı renkleri trendi plaj modasını da etkisi altında aldı.Mayolar,plaj elbiseleri,terlikler ve çantalar…Gökkuşağı çizgileriyle…Bu yaz çok mu çok renkliyiz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz