Şık bir görünümün detayları az çok detaylarda saklı olduğunu hepimiz biliyoruz.Peki modada detay denince, aklımıza ilk gelen şey nedir ? Hepinizin cevabını duyar gibiyim ve evet ; Aksesuarlardır detay denince ilk akla gelen.Kıyafetlerimiz maalesef bazen,tek başlarına kendini göstermede pek etkili olamıyorlar.Fakat aksesuarlarla desteklenen bir stil kusursuz ve şık bir görünümü yanında getiriyor.Tarzı konuşturmayı kim istemez ki..? Tarzını göze çarpan ve herkesten biraz daha farklı kılmak isterseniz aksesuarlarınızın detaylarıyla stilinizle oluşturabilirsiniz.

Biliyorsunuz ki her sezon trendler değişiyor.Giyim trendi olsun,renk trendi olsun…Ve konumuz olan aksesuar trendi de, her sezon da öne çıkan parçalara göre değişiyor. 2018 ‘in aksesuar trendlerine gelmiş olursak oldukça iddialı aksesuar trendleri göze çarpıyor.Ve aksesuar trendleri şöyle sıralarsak ; ayakkabılar,çantalar,küpeler,kolyeler,şapkalar ve peşini de takım eden güneş gözlükleri olarak sıralayabiliriz.

Ayakkabılarda Platformlar

Platformlar yaz kıyafetleriyle kolay bir şekilde kombine edilebiliyor.2018 yılı içinde yine aksesuar olarak ayakkabıda platformlar kullanılıyor.Biliyorsunuz ki platformlar hem rahat hemde çok yönlüdür.

En önemli aksesuar ; Bel Çantaları !

2018 yaz sezonunda,pratik ve daha spor tarzı duran aksesuar trendlerinin başında bel çantaları yer almaktadır.Şimdi modern ve tarz bir şekilde ortaya çıkan “free bag”ler,bu yazın en dikkat çekici aksesuarlarının yeni versiyonunu dolabınızda ve tabi ki de belinizde bulundurmayı unutmayalım.

XS Çantalar

Geçtiğimiz senelerde büyük çantaların yerini bu senenin trendi, küçük çantalar yer alıyor.Ayrıca XS çantalar,ikili çanta kullanma trendini de beraberinde getirdiği görülüyor.Çok fazla eşya almasa da yararınıza olan bu çantalar,kıyafetlerinizle uyumu sizi şaşırtacak ve istediğiniz tarzı yaratmanıza yarar sağlayacaktır.

Bir diğer önemli olan aksesuar ; Kolyeler

Geçtiğimiz sezona şöyle bir bakmış olursak tasma kolye trendinin yerini bu sezon uzun kolye trendi yer alıyor. Gucci’nin bile o spor şıklığına uyum sağlayan,ayrı bir hava katan uzun kolyeleri 2018 yaz trendinde denemenizi tavsiye ederiz.

Tek Küpe Trendi

Bu sezon, aksesuar trendlerinde,çift küpe takmayı ortadan kaldırmış duruyor ki tek küpe trendiyle sahalara geri dönüyor. Bir kulağınıza takacağınız büyük küpeyle tarzınızda farklılık yaratmayı başarabilirsiniz.

Şapkaya ve gözlük trendlerine bakıldığında bu sezon için, hasır şapkalar çok fazla tercih edilecek.Güneş gözlüklerinde ise bu sezon,dar çerçeveli stiller podyumda yer almıştır.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz