Erkeklere Özel Zamandan Tasarruf Ettiren Bakım Önerileri

Eğer sabah işe giderken bakım yapmak için çok az vaktiniz kalıyorsa veya işten çıktıktan sonra spora gidip direkt eve geliyor ve kendinize asla vakit ayıramıyorsanız eminiz bu öneriler çok işinize yarayacak. Yazımızda zamandan tasarruf etmeniz için birbirinden pratik bakım önerilerinden bahsettik. Zamanı kısıtlı olan, yoğun çalışan ama yine de temiz kokmak isteyen, berrak ve duru bir cilde kavuşmak isteyen erkekler için faydalı bir yazı olacak. Saçlarınızı daha kolay şekillendirmek, daha hızlı bakım yapmak ve bu etkili yöntemler ile kendinizi daha iyi hissetmek için yazımızın devamına buyrun. Ayrıca blogumuzun Erkek kategorisinde size özel daha fazla yazıya ulaşabilirsiniz. Bu yazı erkekler için geliyor, keyifli okumalar..

Hacmi Sönük Az Saçlara Özel Öneriler

Eğer o gün duş alamadıysanız, saçlarınızın hacminin, havasının söndüğünden şikayet ediyorsanız ve ertesi güne saçlarınızı daha temiz göstermek istiyorsanız ama bunun için vaktiniz yok ise kuru şampuanlardan faydalanın. Bildiğiniz gibi kuru şampuanlar pudralı bir formüle sahiptir. Pudralı yapısı sayesinde saç derisindeki fazla yağlanmayı emerek saçları daha kuru daha temiz bir görünüme sokar. Kuru şampuanı 25-30 santimetre uzaklıktan direkt saç diplerinize sıkın ve parmaklarınız yardımı ile saçlarınızı karıştırın. Saçlarınız gün boyu daha hacimli ve temiz görünecektir. Bu da sizi bir kaç gün daha idare edecektir.

Spor Yapan Erkeklere Özel Öneriler

İş yerinden çıktıktan sonra direkt spora gidiyorsanız ve spor sırasında duş almak için yanınızda birden fazla bakım ürünü taşımak istemiyorsanız bu öneri tam sizlik. Günümüzde ikisi hatta üçü bir arada pratik bakım ürünleri bulunuyor. Tek bir ürün ile hem cilt temizliğinizi yapabilir, yüzünüzü yıkayabilirsiniz, hem saçlarınızı temizleyebilir, hem de tıpkı duş jeli gibi tüm vücudumuz için kullanabilirsiniz. Üçü bir arada pratik ürünler özellikle spora giden erkeklerin yeni favorisi. Aynı anda hem cilt temizliğinizi yapıp, hem saçlarınızı yıkayıp, hem de duş jeli gibi mis kokulu bir ürün ile fazla terden arınmak harika olsa gerek! Ayrıca çok ta tasarruflu bir tercih olacaktır.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz