Erkeklerin Kadınlarda Sevmediği Kombinler

Bazen moda olduğu için ayıla bayıla giydiğimiz hatta yetmeyip bir başka renginide satın aldığımız bazı kombinler erkekler tarafından hiç beğenilmiyor. Yazımızda erkeklerin neredeyse nefret ettiği ve asla hoş bulmadığı kombinlerden bahsettik, keyifli okumalar..

Bildiğiniz gibi yıllar geçtikçe kot pantolon modasında yırtıklarda büyüyor. Hatta kottaki yırtıklar öyle bir hal aldı ki neredeyse şort vari pantolonları görüyoruz. Fakat erkekler bu kadar iri yırtılmış kotları asla beğenmiyorlar. Biz kadınların bayılarak giydiği mom jeanlerde erkeklerin beğenmediği bir başka pantolon çeşidi. Özellikle yüksek belli oluşu ve bazen baseni sardığı için kilolu gösterişi hatta kısa boylu kadınların boyunu biraz daha kısdığı için dikkatli kullanması gereken mom jeanler erkekler tarafından eksi puan alıyor. Son zamanların en popüler pantolon çeşitlerinden biri de şalvar pantolonlar. Özellikle yaz aylarında kombinlediğimiz üzerine düz beyaz tişörtler ile birlikte eşleştirdiğimiz bu kombinler erkekler tarafından hiç beğenilmiyor. Şalvar pantolon modasına büyük bir eksi erkeklerden geliyor. Yaz aylarında oldukça ferah, stil ve bir o kadar da tarz duran şalvar pantolonları belki de artık hiç kullanmak istemeyeceksiniz.

Platform Topuklu Ayakkabılar

Hem rahatlığı, hem tarz oluşu, hem de boyumuzu uzatması ile dolgu topuk ayakkabılara bayılıyoruz. Hatta dolgu topuk ayakkabılar ayağımızı hiç rahatsız etmediği için hem özel günlerde hem de yazın dışarıda sık sık giyiyoruz. Fakat bir eksiyi de dolgu topuk ayakkabılar alıyor. Oldukça kaba bulunan ve erkekler tarafından hiç sevilmeyen dolgu topuk ayakkabıların asla kabul edilebilir bir yanı yok onlar için. Özellikle ekstra büyük tabanlar, parmak ucu açık daha da renkli olan bohem topuklu ayakkabılar erkekler tarafından onay görmüyor.

Ekstra İşlemeli Simli Parçalar

Gece kıyafetlerinde ne kadar gösterişli parçalar ve ne kadar gösterişli kumaşlar var ise biz kadınlar o kadar mutlu oluyoruz. Taş işlemeli, inci detaylı, puantiyeli, payetli ve hatta simli kumaşlar. Hepsinin bizim olmasını istiyoruz. Fakat sanırız bu erkekler için biraz fazla. Özellikle detaylı, işlemeli, dantelli, inci işlemeli simli kumaşlar erkeklerin en nefret ettiği kumaş kumaş çeşitlerinden biri. Sanırız erkeklere göre biraz daha minimal tasarımlar hoş bulunuyor.

Babetler

Aslında babetler sadece erkeklerin nefret ettiği değil çoğu kadının da asla kullanmadığı ve hatta ayakta görmekten hoşlanmadığı bir ayakkabı çeşidi. Babet severler olarak buna bir dur demenin vakti geldi. Bizce babetler oldukça şirin, klas duran, gerek şirin elbiseler ile gerek şirin pantolonlar ile sizi olduğunuzdan daha zarif gösteren ayakkabı çeşitleri. Fakat hem erkekler tarafından hem de birçok kadın tarafından maalesef babette beğenilmiyor.

Bavul Çantalar

Erkeklerin hiç zarif bulmadığı aksesuarlardan biri de çok büyük boy bavul çantalar. İçine tüm ihtiyaçlarımızı koyabildiğimiz, tüm eşyalarımızı yanımızda taşıyabildiğimiz ve bize kendimizi iyi hissettiren bavul çantalar onlara göre oldukça kaba. Sanırım erkekler biraz daha ufak çantalardan ve zarif detaylardan hoşlanıyorlar. Ama ne yapabiliriz, bu tarz çantalar özellikle yazın yanımıza birçok şeyi almak hatta su mataramızı koymak için bile ideal oluyor. Hatta çoğu kadın işten çıktıktan sonra direk spora gittiği için spor kıyafetlerini bile bu çantanın içinde koyabiliyorlar. Erkekler ne düşünürse düşünsün aslında siz nasıl hissediyorsanız öyle giyinmelisiniz. Belki de erkeklere inat sevdiğiniz kombinleri yapmalı ve özgürce dışarıda dolaşmalısınız.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz