Evinize Değer Katacak Basit Ama Etkili Tadilat Önerileri

 

Evinizin görünüşünden hiç de memnun değilseniz özellikle iç mekanlardaki tadilat işleri canınızı sıkıyor ise o halde hazır bahara giriyorken olaya müdahale etmenin zamanı geldi demektir. Baharın gelişiyle birlikte evinizde minik tadilat işlerini yapabilir ve evinizin görüntüsünü daha kaliteli hale getirirken değerini arttırabilirsiniz. İşte basit ama etkili evinizi çok daha yeni, çok daha modern gösterecek tadilat önerileri, keyifli okumalar.

Bahar temizliği demişken evinizin renklerini değiştirme ne dersiniz? Günümüzde birbirinden farklı dokulara sahip hem duvar kağıtları hem de duvar boyası çeşitleri bulunuyor. Özellikle bazı duvar boyaları ipeksi kadifemsi bir dokuya sahip oluyor. Sizde evinizde bu yeni duvar boyalarını denemeye ne dersiniz? Cevabınız evet ise o halde risk almaktan korkmayacağınız bir odayla işe başlayın. Küçük odalarda açık renkler, büyük odalarda duvar kağıdı ve daha renkli tonları kullanabilirsiniz. Bu tarz duvarları oluştururken mobilyalarınızla uyumunu da göz ardı etmeyin. Tek duvara yapacağınız duvar kağıdı çalışması evinizin bir anda ambiyansını değiştirirken evinize değer katacaktır.

Küçük tadilat işleri

Evinizde patlak bir lamba var ise alınmamış çıplak duran bir avize var ise veya süpürgeliklerinizin eskidiğini düşünüyorsanız o halde olaya müdahale edebilirsiniz. Bahar aylarının gelmesiyle birlikte bahar temizliği yapmaya başladık. Evimizin düzenini de değiştirerek yepyeni bir atmosfer elde etmeye çalışıyoruz. Peki ama avizesiz, çıplak boş kalan lambalara neden bir avizeyi kendiniz yapmıyorsunuz? Günümüzde bazı internet sitelerinde birbirinden farklı kendin yap projeleri ile artık insanlar evlerindeki mobilyalara kendileri müdahale edebiliyor. Hatta evlerde kendi avizesini bile yapabiliyor. Çok basit birkaç malzemeyle evde kendi avizenizi yapabilir ve evinizi çok daha kişisel bir hale getirirken çıplak kalmış lambalarınızı çok daha modern gösterebilirsiniz.

 

Prizleri değiştirmek

Evinizde prizleri renkli, siyah veya ahşap rengi kullanmakta evinizin atmosferini bir anda değiştirecektir. Özellikle bu prizleri yenilerken mobilyalarınızın rengine uymasına, süpürgeliklerinizin ve parkelerinizin rengine uymasına özen gösterin. Böylece eviniz yepyeni görünecektir. Siz de basit ama etkili bu birkaç tadilat önerisiyle evinizi bahara hazırlayabilir ve yepyeni bir atmosferle yepyeni evinizde huzurlu bir şekilde yaşamaya devam edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz