Güneş gözlükleri yaz için hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Bu yaz sezonunda olmazsa olmazı güneş gözlükleri modasını en trend olanları sizler için derleyip topladık.Bu sezon ilginç trendlerle karşınızdayız.İşte 2018 ilkbahar/yaz güneş gözlükleri trendleri !

Yüzü daha zarif gösteren büyük kedi gözü çerçeveleri

2018 güneş gözlüklerinin en dikkat çeken tasarımı,kedi gözü çerçevesi oldu.Sadece gözünüzü değil, neredeyse suratınızın yarısını kaplayarak, güneşte tam koruma sağlayan kedi gözü tasarımı yüzü daha zarif ve feminen gösteriyor.Üstelik dikkatleri üzerinize çekmekten de geri kalmıyor.

Matrix filmini anımsatan dar kedi gözü çerçeveleri

Bu sezonun güneş gözlüğü modellerinden keskin, dar kedi gözü çerçevelerini tasarımcılar farklı şekillerde yorumluyor.Bazıları daha açılı ve büyük yorumlarken,bazıları ise tam tersi küçük ve keskin hatlarla yorumluyor.

Keskin ve dar güneş gözlükleri hem metal hemde asetattan yapılmış çerçeveleri sportif bir görünüm sağlıyor. Tamamen siyah camlı gözlükler ve keskin hatlarıyla Matrix filmini anmadan olmuyor doğrusu.

Güvenilir Dikdörtgen Çerçeveler

Evet kedi gözü çerçevelerimizden bahsetmiştik buna ek olarak bu sene güneş gözlükleri trendlerinde dikdörtgen çerçevelerde yerini almış bulunmakta. Retro gözlük stiliyle bu yaz sezonu tasarımcılar,bizi farklı bir açıdan baktırmaya çalışıyor.

Rengarenk Çerçeveler

2018 ilkbahar/yaz güneş gözlükleri trendinde tek bir rengin yeterli olmadığını gösteren çerçeveler eşlik ediyor.Kıyafetinizde barındırdığınız renklerden seçerek çerçeveleri iki renkli güneş gözüklüğünü tercih edebilirsiniz.

Şeffaf Ayna Çerçeveler

Bronz tenlere daha iyi bir görünüm sağlayan şeffaf güneş gözlükleri bu yılın yine en trendleri arasında!Tamamen saydam olmayan bu güneş gözlükleri lens ve çerçeveler aynı reklere sahip olduklar için genel bir tasarımla mükemmel bir uyum yakalayabilirler.

Nazik bir görünüm ;  Çerçevesiz Güneş Gözlüğü

Çerçevesiz güneş gözlükleri modern bir havadan ziyade daha hassas ve nazik bir görünüme sahip olmanıza yardımcı oluyor.Bu sezonda da çerçevesiz güneş gözükleriyle harika bir görünüm sağlanmakta !

Düşük Kolla Yeni Trend

Bu sefer çerçevelerle değil gözlüğün kol kısmıyla trend olmuş güneş gözlükleri karşınızda. Bu sezon bazı tasarımcıların gözlüklerin kol kısımlarında yaratıcıklarını gösterdiler.Gözlüğün kol kısmında,kulak ve çerçeveler arasında yapılan ani bir değişikle bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz