Aksesuarlar bir kombini farklı boyutlara taşıyan ve basit kıyafetleri canlandıran detaylardır. Fular gibi aksesuarlar boyuna bağlamak dahil olmak üzere pek çok yerde kullanılabilir ve kombinlere farklı bir hava katar.

Fular en çok boyuna bağlamak için kullanılır. Kolyeden farklı olarak daha dikkat çekicidir. İstediğiniz renkte ve uzunlukta bulabileceğiniz fularlar sade bir kombini başka boyutlara taşır.

Fuları boynunuzu tam saracak şekilde bağlayın. Gün içinde sıklıkla kullanılan tişört-ceket ikilisini daha sportif ve şık gösterecektir. Desenlerin daha belirgin olmasını istiyorsanız uzun bırakıp sarkıtabilirsiniz. Kot pantolon gömlek kombinini uzun kollu bir çanta ve fular yardımıyla daha orijinal hale getirebilirsiniz. Özellikle kot ceketlerle uyumlu olan fularlar en sık bulundurulması gereken aksesuarlardandır.

Baştan aşağı siyah giymişseniz kırmızı detayları olan fuları boynunuza bağlayarak kombini dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Siyah ve kırmızının uyumunu göz önüne aldığımız zaman, oldukça asil görüneceğini bilin! Çizgili üst giyimler, düz renk bluz veya tişörtler, gömlekler ve elbiseleri daha çekici kılmak için kıyafetle uyumlu renkte bir fuları boynunuza bağlayın.

Fularlar çantalara da ayrı bir can verir. Çantaların koluna düğümlenip sarkıtıldığı zaman çantanın bir parçasıymış gibi görünür ve kombini canlandırır. Siyah, klasik çantanın koluna kırmızı fular bağlarsanız, daha orijinal bir çanta elde etmiş olursunuz.

Peki fular başka nerelerde kullanılır?

Çok yönlü bir aksesuar olan fuları bandana ya da toka yerine de kullanabilirsiniz. Topuz yaptığınız saçınızı basit bir toka ile tamamlamak yerine fulardan yararlanın. Bu şekilde topuzun sert havasını yumuşatır ve daha naif görünürsünüz. Bandana şeklinde kullanarak hippilerin ruhunu yansıtabilir, sokak modasına damga vurabilirsiniz.

Kot pantolona kemer yerine fular bağlayarak farklı bir tarz yakalayın. Gömlek, kot pantolon ve fular üçlemesi spor şıklığın kapılarını açacaktır.

Fuları el ya da ayak bileğine bağlayarak daha farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Alışıldık bilekliklerin aksine daha çarpıcı ve sportiftir.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz