Hepimiz havalı bir stil yaratmak isteriz.Ama bazı tarzlar bize uygun olmayıp sadece istemekle kalırız.Birazda için içine üşengeçlik girince,farklı stiller oluşturamıyoruz. Cool bir görünüm elde etmek isteyenler, buyurun birkaç ipuçları sizlerle paylaşalım.

-Cool görünmenin en başında kendine güvenmek ve yaptığın stille kendini iyi hissetmekten geçiyor.

-İster basit bir tişört olsun ister gömlek cool bir görünüm için,yapmanız gereken tişört yada gömleğinizin yarısını pantolonunuzun içine sokmanız gerekiyor.Üstelik gömlekte, kolları özensizce katlamak havanıza hava katacaktır.

-Şık olmak için sürekli stiletto giymekten vazgeçin.Yapacağınız tek şey jean altına spor ayakkabı tercih etmek.

-Çanta seçimi yaparken dikkat edin.Çanta seçimleri ya büyük yada küçük olmalı,ortası bir çanta cool görünümü engelleyebilir.

-Güneş gözlükleri! Taktığımızda nasılda alıp başka bir dünyaya götürüyor bizi.Yüz şeklinize uygun bir güneş gözlüğü belirleyip trendlerle havalı olabilirsiniz.

-Topuklu botlar,postalla ve zincirli botlarla nasıl cool göründüğünüze bir bakın.Kış aylarında ayakkabı seçiminiz bu yandan olsun.

-Mevsimine uygun ceketler kullanın.Hele birde omuza atılan o tarzla nasıl bir havaya büründüğünüzü hissedin.

-Kendinize ait bir makyaj tarzı belirleyin. Cool ve stil sahibi olduğunun önemli bir göstergesi haline geliyor.

-Aksesuarlarınıza dikkat ! İri ve dikkat çekici takılar kullanmaya özen gösterin.Fakat her yerinizi de takıyla doldurmayın,bir tane takı bile sizin cool görünümünüzü tamamlar.

-Dekolte yapacağım derken itici olmayın ! Fazlası zarar sözü buradan tam yerini buluyor.Seksi olayım derken fazla dekolte vermek sizi cool bir görünüme değil iticiliğe sürüklüyor.Gizemli bir görüntü yaratın.

-Teninize uyan renkler tercih edin.Bir elbiseyi çok beğendik ama bedeni yok,hemen başka renklerde bakıp size uymayan renkler tercih etmeyin.Bırakın kalsın o elbise,teninizle uyumlu daha iyi bir elbise mutlaka bulursunuz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz