Kaş Makyajı Yaparken Hangi Ürünleri Tercih Etmelisiniz?

Kaş maskyajı yapmaya henüz yeni başlıyorsanız piyasadaki en popüler kaş ürünlerini sizler için derledik, böylece kaş makyajınızı çok daha kolay ve doğru ürünler tercih ederek yapabilirsiniz. Kaşlarınızın ifadesinin güçlenmesi için makyajın tamamlayıcı adımı olan kaş şekillendirme ve makyaj adımını nasıl yapabilirsiniz? Detaylar yazımızda, keyifli okumalar..

Kaşlarınızın Arasında İnce Boşluklar Var İse..

Eğer kaşlarınızın arasında boşluklar olduğunu düşünüyorsanız renkli kaş maskaralarını, eğer kaşlarınızın yeterli yoğunlukta ve gürlükte olduğunu düşünüyorsanız şeffaf kaş maskaraları ile kaşlarınızı tarayarak çok da sabit, çok daha muntazam görünmelerine yardımcı olabilirsiniz. İstediğiniz etki kalem ile çizilmiş gibi kaşlar ve belirgin bir kaş hattı ise şüphesiz kalemlere başvurmalısınız.

Kaşlarınızı Tamamen Farklı Bir Şekilde Yeniden Şekillendirmek, Kavis Vermek İstiyorsanız..

Kaş kalemlerinin en güzel yanım pratik bir şekilde uygulanışları ve kaşlara istenilen şeklin çok daha rahat bir şekilde verilişleridir. Fakat kaş kalemlerini tercih ederken içeriklerine dikkat etmelisiniz. Çoğu kaş kalemi içerisinde kurşun maddesini bulundurur. Kurşun hem cilde zararlıdır, hem de uzun vadede kaşlarınızı dökecek bir etkiye sahiptir. Ayrıca kaş kalemlerini tercih ederken uçlarının yumuşak olmasına özen gösterin. Aksi halde kaşlarınız dökülebilir ve zaman içinde gür olan kaşlarınızı kaybetme olasılığı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Daha Muntazam, Sabitlenmiş ve Tel Tel Görünen Kaşlar İstiyorsanız..

Kaş Vaksları tam size göre!

Gür ve yoğun kaşlara sahipseniz kaşlarınızı sabitlemek için kaş maskarası yerine farklı bir yöntem arıyorsanız o halde kaş vaksları tam sizlik. Kaş vaksları kaşları sabitlerken hafif yapışkanımsı yapısı ile üzerine toz ürünleri uygulamaya da olanak sağlıyor. Eğer toz ürünlerin kaşınızdan uçup gittiğini düşünüyorsanız, yeterince kalıcı bulmuyorsanız o halde kaşlarınızın alt kısmına kaş vaksı yaptıktan sonra üzerine pudra formdaki kaş farlarını uygulayarak çok daha kalıcı, çok daha muntazam bir görünüme ulaşabilirsiniz. İşte birbirinden farklı kaş ürünleri ile birlikte en ideal ürünü bulmanız için önerilerde bulunduk. Siz de artık kaş ürünleri alışverişlerinde bunları göz önünde bulundurarak en ideal ürünü satın alma şansına sahip olacaksınız.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz