Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

Her kadının hayali düğün gününde zarif, muhteşem ve göz alıcı görünmektir.. Düğün için en önemli adımlardan biri olan gelinlik seçiminde ise günümüzde artık gelinler çok şanslı! Birbirinden farklı gelinlik modelleri bulunuyor! Vücut tipinize uygun olan gelinliği bulmanız için doğru yerdesiniz, ideal gelinliğinizi bulmanıza yardım etmek için buradayız! Bugün yazımızda kayık yaka gelinlik modellerinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar!

Kayık Yaka Gelinlik Modelini Kimler Tercih Etmeli?

Kayık yaka gelinlik modelleri özellikle omuzunu geniş göstermek isteyen gelinlerin favorisidir. Omzunu geniş göstermek isteyen gelinler, aynı zamanda göğüs kupunu muhteşem şekilde göstermek isteyen gelinler kayık yaka gelinlik modellerinden faydalanabilirler. Kayık yaka gelinlik modellerini tercih ederken dekolte ve boyun makyajına özellikle özen göstermeniz gerekiyor. Dekolte ve boyun makyajında çıkmayan suya dayanıklı fondötenler kullanarak kemiklerinizin üzerine bir miktar aydınlatıcı uygulamayı deneyin. Aydınlatıcı uyguladığınızda kemiklerinizin çok daha güzel göründüğünü, zarif görüldüğünü fark edeceksiniz. Ayrıca kayık yaka gelinlik modelleri ile takılarda harika duracaktır. Özellikle topuz yapıyorsanız boynunuz daha uzun görünecektir. Dolayısıyla takılarınız daha ön planda olacaktır.

Takı Tercihleri ve Çamaşır Seçimi

Takı tercihinde ise sallantılı küpelerden, zarif boyunluklardan ve göz alıcı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Gelinliğinizin arka kısmında dekolte var ise sırt dekoltesine uygun özel sırt dekoltesi kolyelerinden de kullanabilirsiniz! Kayık yaka gelinlik modellerini tercih ederken göğüs kupunun tam anlamıyla oturabilmesi adına içeriden, kendinden iç çamaşırları gelinlik modellerini tercih edebilirsiniz. Bu tarz gelinlik modelleri ile ekstra olarak iç çamaşırı giymediğiniz için gelinliğiniz gün boyu düşmeyecek ve sabit kalacaktır. Aynı zamanda silikon tutmalı gelinlik modelleri teninizde tamamen tutunacak ve gün boyu straplez gelinliğinizin aşağı düşmesini engelleyecektir. Böylece gün boyu rahat geçireceksiniz!

Kayık yaka gelinlik modelleri boynu, dekolte bölgesini ve omuzları ön plana çıkardığından dolayı topuz tarzı saçlar çok yakışacaktır. Bu tarz saçları dağınık topuzlar ile kombinleyerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz. Özellikle boyun ve dekolte bölgesinde vurgu yaptığından dolayı takılarınızı ekstra olarak ön plana çıkacaktır. Gösterişli takılar takmak istiyorsanız bu tarz gelinlik modelleri tam sizlik!

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz