Yaz geldin mi bir oh çekiyoruz.Kuşlar cıvıl cıvıl,her yer rengarenk,canlı canlı kıyafet desenleri ve ahenkli renkler…Kısaca yaz geldiğini temsilleyen en önemli şeylerden biridir,kıyafetlerde kullanılan renkler.Renklerin kişiliğinizi yansıttığını da söylemeden geçmeyelim.

2018 ilkbahar/yaz sezonunda en trend renkler yerini almış bulunmakta.Sizinde yazınızı daha renkli daha getirmek için en trend renkleri derleyip topladık. Buyurun gününüzü,kişiliğinizi canlandırmaya…

Canlılığın Temsili ; Kırmızı !

Kırmızı renginin, canlılık ve dinamizmle ilgili bir renk olduğunu biliyorsunuz.Ayrıca mutluluğu da temsil eden bu renk 2018 renk trendi de yine en başlarda yerini alıyor.Ancak bu yaz sezonunda kırmızının farklı tonlarda olmaması dikkat çekiyor. Cherry domates tonu,kahverengi tabanlı kırmızı, spiced apple tonu bu sezon ön plana çıkıyor.

Asaletin Simgesi Mor

Asaletin rengidir mor. Lüks hayat, zenginlik ve zarafeti simgeler.Aynı zamanda romantizmin, duygusallığın ve tutkunun rengidir. Gösterişli havasından bu sezonda en trend renkler arasında yer alıyor.

Çarpıcı Lime Punch

Pantone tarafından keskin ve çarpıcı olarak sunulan neon sarısını içeren ve yeşil yansıması olan Lime Punch ilkbahar ve yazın en iddialı renklerinden biri.Fazla iddialı olan renkler size uymuyorsa sakinleştirici etkisi olan nil yeşili de oldukça kendinden söz ettiriyor.

Kararlı ve Sadakatli Mavi

Yalnızlığı, üzüntüyü, depresyonu, bilgeliği, güveni ve sadakati simgeleyen mavi, iş görüşmelerine mavi giyerek gitmek kararlılığı ve bağlılığı ifade eder.Yani mavi giyip iş görüşmesine gitmek,işe kabul edilme oranınızı biraz daha yükseltiyor.Bu senede kobalt mavi en trend renkler arasında yer alıyor.

En Narin Renk ; Almost Mauve

Nostaljik bir etki bırakıp saflığı simgeleyen,hassas renk dokusuyla 2018 ilkbahar/yaz trend renkleri arasında en solf,en narin renk olarak yerini alıyor.

Dinamik Bir Ton Turkuaz

Yaz aylarında okyanuslarda tatil yapıyormuş hissine kapılmanızı sağlayan,aynı zamanda sizi serinletecek olan turkuaz bu sezon iddialı bir renk olacağı görülüyor.

Haki,Asker Yeşili

Herkese yakışan renkler arasında haki ve asker yeşili yerini alıyor.Son zamanlarda oldukça popüler olan asker yeşili bu sezonda hayli bir iddialı.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz