Minyon Kadınlar Nasıl Giyinmeli?

Minyon kadınlar pek çok açıdan aslında çok avantajlıdır. Yaşlılık belirtilerini göstermezler ve hemen hemen üzerlerine giydikleri her şeyi kendilerine yakıştırırlar. Peki ama günümüzde birbirinden farklı moda anlayışları varken minyon tipli kadınlar nasıl giyinmeli? Yazımızda minyon tipli kadınları daha hatlı ve daha göz alıcı göstermek için birbirinden farklı önerilerde bulunduk, keyifli okumalar..

Üzerinize Tam Oturan Kotları Tercih Edin

Minyon tipli kadınların dikkat etmesi gereken en önemli faktörlerden biri üzerlerine tam anlamıyla oturan kot pantolonlar tercih etmeleridir. Kot pantolon tercih ederken daha bol kesimlerden ve daha düşük bel kotlardan uzak durmalıdırlar. Çünkü halihazırda kısa olan boylarını çok daha kısa hale getireceği gibi birçok kadını daha kilolu gösterebilirler. Kot pantolon tercih ederken yüksek belli kot pantolonlara mutlaka şans vermelisiniz. Bel bölgenizi saran, kalça kısmını tamamen saran ve hatta ayak bileğine kadar dar bir şekilde uzanan streç kotlar size çok yakışacaktır. Havuç paça veya skinny jeans denilen bu pantolon modeli minyon kadınlar için biçilmiş kaftan.

Bel Bölgenize Vurguda Bulunun

Bel bölgenizde vurguda bulunmanız bacak boyunuzun ekstra olarak uzun görünmesine yardımcı olacaktır. Peki bel bölgesine nasıl vurguda bulunabilirsiniz? Kemerler en yakın arkadaşlarınız olmalı. Her kombinizde mutlaka kemer kullanmaya özen gösterin. Özellikle ince kemerler bel bölgenizi vurgularken aynı zamanda sizi oldukça tarz ve stil gösterirler. Bel bölgenizde kemer kullanmayı sevmiyorsanız o halde favori fularınızı bel kısmına bağlayarak çok daha etnik ve farklı bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bel bölgenizi daha da ön plana çıkartmak için yüksek belli kotlarınızı veya yüksek belli eteklerinizi krop denilen daha kısa üstler ile kombinlemeyi denemelisiniz. Bunlar bel ve kalça kısmınızı örtmeyeceği için bacak boyunuzun uzunluğuna vurguda bulunacak ve dolayısıyla sizde daha uzun daha yapılı ve hatlı görüneceksiniz.

 

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz