Nebahat Çehre’nin Güzellik ve Bakım Sırları

 

Bazı kadınlar var ki yıllar geçtikçe güzelliğine güzellik katıyor ve o kadar güzel yaşlanıyorlar ki adeta gözlerimizi onlardan alamıyoruz. İşte Nebahat Çehre’de o güzel yaşlanan hatta yıllar geçtikçe güzelliğine güzellik katan ünlülerin başında yer alıyor. Birçok kadının gözdesi olan Nebahat Çehre güzellik ikonları arasında yer alıyor diyebiliriz. Türkiye’nin Miss Turkey yarışmasında 2. olan aynı zamanda yıllar geçtikçe güzelliğine güzellik katan usta oyunculuk sergileyen Nebahat Çehre asla yaşlanmıyor ve her daim yaşının hakkını vererek çok güzel ve bakımlı görünüyor. Peki Nebahat Çehre’nin güzellik ve bakım sırlarını merak ediyor musunuz? Cevabınız evet ise doğru yerdesiniz. Yazımızda yılların eskitemediği ve yıllar geçtikçe güzelleşen şarap gibi bir kadın olan Nebahat Çehre’nin bakım önerilerinden ve güzellik tüyolarından bahsedeceğiz, keyifli okumalar.

Nebahat Çehre oldukça doğal bir bakım rutinine sahip olduğunu ekleyerek işe başlıyor. Hayatında hiçbir zaman profesyonel güzellik merkezlerine gitmediğini belirten Nebahat Çehre ev ortamında kendi bakımını kendi yapmayı sevdiğinide ekliyor. Doğal güzellik ürünlerinden faydalanma Nebahat Çehre’nin en önemsediği şeylerden biri de günlük hayatta bol bol hareket etmek ve en önemlisi su içmek. Et ürünlerinden biraz olsun uzak durduğunu belirten Nebahat Çehre daha çok sebze ürünlerine yönelmeyi ve sebze ağırlıklı beslenmeyi sevdiğini söylüyor. Sık sık detoks kürleri yaparak yeşil içeceklere yer veren Nebahat Çehre iyi bir cildin içten de beslenmesi gerektiğine inandığını ekliyor. Sadece dışarıdan kremler uygulamak veya milyarlarca tutan harcamalar yaparak cilk bakımına verilen paraların aslında içten yaptığınız bakımda çok daha etkisiz olduğunu da ekliyor. Nebahat Çehre güzel cildinin sırrını yürüyüşe, bol bol su içmeye, yaz ve kış mevsimi demeden güneş kremi kullanmaya bağlıyor. Bildiğiniz gibi Nebahat Çehre’nin klasik bir makyajı var.

O makyajını şu şekilde tamamlıyor, çerçevelenmiş gözler, doldurulmuş ve belirgin kaşlar, kusursuz bir ten, şeftali rengi allık ve dudaklarda ise nötr tonlarda bir ruj veya parlatıcı. Nu Nebahat Çehre’nin olmazsa olmaz makyajlarının başında yer alıyor. Güzel oyuncu saçlarında ise doğal tonları korumayı seviyor. Onu her zaman kestane, açık kahve, fındık kabuğu rengindeki saçlarla görüyoruz. Ten ve saç rengi uyumu Nebahat çehreye çok yakışıyor.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz