Pastel Tonlardaki Takım Elbiseler Nasıl Kombinlenir?

Son zamanlarda kadınların sıklıkla takım elbise tercih ettiklerini görüyoruz! Özellikle pastel tonlardaki takım elbiseler son zamanların en trend, en gözde modellerinden biri! Peki pastel tonlardaki takım elbiseler nasıl kombinlenir? Gelin birlikte göz atalım;

Monokrom Kombinler

Pastel tonlardaki takım elbiseleri giyerken aslında farkında olmadan monokrom denilen, tek renkli giyinme trendine uymuş oluyoruz. Bildiğiniz gibi monokrom giyimde pantolon ve üst parçalar hatta çanta ve ayakkabılar bile tek renk oluyor. Takım elbiselerde de bu durum geçerli. Eğer baştan aşağı tek renk bir takım elbise giyiyorsanız beyaz spor ayakkabılarınız, ve yine takım elbiseniz ile aynı renkte bir çanta ile kombinleyebilirsiniz. Örneğin pembe bir takım elbisenin altına giyeceğiniz beyaz bir spor ayakkabıyı yine pembe bir çanta ve altın rengi aksesuarlarla kombinleyerek muhteşem bir görünüm yaratabilirsiniz! Pastel tonları kombinlemek sanıldığının aksine çok daha kolaydır. Örneğin buz mavisi tonlarındaki bir takım elbisenin üzerine uçuk pembe tonlardaki bir çantayı takarak Gold detaylı stiletto tarzı zarif ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz.

En trend etek, ceket ve takım elbise modelleri için Patırtı.com ‘u ziyaret edebilirsiniz!

Takım elbiselerin içine düz beyaz renkte basit bir tişört giyerek sporlaştırabilir ve günlük hayata uyarlayabilirsiniz.

Takım elbise demişken, takım elbisenin olmazsa olmaz parçalarından biri elbette Stiletto ayakkabılar! Eğer şık bir yere gidiyorsanız veya bir iş görüşmesine katılacaksınız Stiletto ayakkabınız ve pastel tonlardaki takım elbiseniz muhteşem görüneceksiniz! Stiletto ayakkabınızı krem rengi, bej rengi, ten rengine uyumlu tonlarda seçtiğinizde ayakkabınız asla göze batmayacaktır, aksine ön plana çıkan tek parça takım elbisenizin muhteşem rengi olacaktır. Burada önemli olan nokta aksesuar tercihlerinde ve ayakkabı çanta tercihlerinde takım elbisenizin rengi ile yarışmayacak minimal parçaları tercih etmektir.

Eğer kışın giyeceğiniz bir pastel tonlu takım elbisenin içine giyecek bluz bulmakta zorlanıyorsanız boğazlı body leri tercih edebilirsiniz. Boğazlı body ile takım elbiseleri kombinlemek bu yıl çok trend! Sizde bu trende uyum sağlayarak boğazlı kazakları ve boğazlı body tarzı üstleri  takım elbisenin ceketi ile giyebilirsiniz. İşte tek renk, pastel renkli takım elbiseleri kombinlemek bu kadar kolay! Siz de bu sezonun muhteşem trendine ile uyum sağlamak için hemen kendinize pastel tonlarda bir takım elbise edinin!

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz