90’lı yılların modası olan salopetler günümüzde de zirveye yerleşmeye hazırlanıyor.  Gün içinde rahatlığın peşine düşenler ve sıradan kıyafetlerden uzak durmak isteyenler için ideal olan salopetlerin şort, etek ve pantolon modelleri mevcut! Salopetleri çeşitli şekillerde kombinleyerek şık olmak sizin elinizde. İşte salopet kombinleri ve kombin edilirken dikkat edilmesi gereken noktalar!

Salopet kıyafetler uzun veya kısa modelleriyle vitrinlerde yerini alıyor. Pantolon modelli siyah salopeti, çizgili bluz ile kombinleyebilirsiniz. Salopetin içindeki uzun kollu çizgili bluz , siyah ile oldukça uyumlu duracaktır.

Salopetler eskiden sadece mavi kot kumaştan yapılmaktaydı. Şu an ise çeşitli renk ve desenlere sahip. Çiçek desenli salopetler bahar ve yaz ruhunu yansıtırken, geometrik desenli salopetler ise daha farklı bir tarzı dışarıya çıkarır.

Siyah mini salopeti, sarı romantik bir bluz ile yan yana getirebilirsiniz. Beyaz bluz ile zıt renklerin uyumundan faydalanırken, kırmızı omzu açık bir üst ile iki asil rengi birleştirebilirsiniz!

Salopet kıyafet kombinlerine farklı takı ve aksesuarlar, ayakkabılar ile canlılık kazandırabilirsiniz. Kombini daha çekici ve farklı kılmaz sizin elinizde!

Marjinal ruhunuzu yansıtmak için salopetin içine crop top giyebilirsiniz. Yan taraflardan verdiğiniz dekolte sıradan dekolte anlayışına adeta baş kaldırır. Uzun askılı çantanızı yanınıza almayı unutmadan kombini tamamlayabilirsiniz!

Kot şort modelli salopeti daha farklı bir üst giyim ile yan yana getirebilirsiniz. Sandalet ayakkabı ve gözlük gibi aksesuarlar ile kombine canlılık kazandırmayı unutmayın!

Kombinler elbette bunlarla sınırlı değil! Salopetin üstüne trençkot giyerek soğuk havalara karşı önlem alırsınız ve farklı iki parçanın gücünden faydalanmış olursunuz.

Salopeti dantel detaylı crop top ile birleştirirseniz  dantelin naif duruşu ile salopetin asi tarzını kaynaştırmış olursunuz.

Düz renk salopete canlılık kazandırmak için ince bir kemer takabilirsiniz. Bilekten bağcıklı açık ayakkabı ve gözlük ile kombini tamamlarsanız daha hoş görünürsünüz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz