Sezon Trendi Pleksi Çanta ve Aksesuarlar Nasıl Kombinlenir?

Son dönemlerin en ilginç, en dikkat çekici fakat bir o kadar da şık trendlerinden biri pleksi çantalar! Öyle ki ulaşılabilir birçok marka ünlü markaları taklit ederek uygun fiyata pleksi çantaları Bizler ile buluşturuyor! Biz moda tutkunları modayı yakından takip ettiğimiz için pleksi çantalara karşı koyamıyoruz! Görünüşü oldukça şık ve zarif, aynı zamanda farklı görünen pleksi çantaları kombinlemek ise bir çoğumuzu korkutuyor.. Fakat korkmanıza gerek yok! Yazımızda pleksi çantaları daha fazla kullanmanız için birbirinden farklı kombin önerilerinden bahsediyor olacağız ,keyifli okumalar!

Pleksi Aksesuar Kombinleri

Pleksi çantalar başlı başına iddialı çantalar olduğundan dolayı kombin tercihlerinizde tarz görünebilmek adına bazı noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.. Örneğin retro bir kombin yaptıysanız ve pleksi çantanız ile kombinlemek istiyorsanız büyük halka küpeleri, deri aksesuarları, kalın kemerleri tercih ederek 60’lı 70’li yılların modasına atıfta bulunabilirsiniz!

Özellikle kahkül kesimi, at kuyruğu, kalın küpeler, kalın kemerler 60’lı yılların modasını yansıtıyor. Pleksi çantalar da bu döneme atıfta bulunarak kullanabileceğiniz harika aksesuarlar!

Ne dersiniz retro bir görünüme var mısınız?

Eğer daha modern bir görünüm istiyorsanız pleksi çantalarınızı ve aksesuarlarınızı dümdüz monokrom giyinerek kombinlemeyi deneyebilirsiniz. Monokrom giyim sizi olduğunuzdan uzun gösterir, aynı zamanda minimal parçaları tercih ettiğinizde tek vurgu pleksi aksesuarlarınızda olacaktır. Çantanızı, kemerinizi veya herhangi bir pleksi aksesuarınızı öne çıkarmak istiyorsanız monokrom yani tek renk giyinerek odak noktası olarak Pleksi aksesuarınızı öne çıkartabilirsiniz.

Özellikle topuklu ayakkabılarda da pleksi kullanımına sık sık rastlıyoruz. Bu tarz topuklu ayakkabıları kombinlemek için ise mini etekleri öneriyoruz. Çorap giymeden teninizin gözüktüğü pleksi aksesuarlar eve pleksi ayakkabıları kullanarak yapacağınız kombinler de kalın salaş kazak ve hırkaları tercih edebilirsiniz..

Keza saçlarınızda da bandana tarzı hem salaş,hem de bohem bir tarz yakalayabilirsiniz. Bu önerileri dikkate alarak evinizde bulunan pleksi aksesuarları daha rahat bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Unutmayın pleksi aksesuarlar tek başına moda akımının Sstar parçalarıdır! Bu yüzden tarzınızı daha oturmuş göstermek adına biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir..

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz