Spor Taytlar Sokak Stiline Nasıl Uyarlanır?

 

Günlük hayatta kombinlemek için spor taytlara gözünüz kayıyorsa ve spor taytların rahatlığını sokaklara taşımak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yazımızda dolabınızda sadece spor yaparken kullanabileceğinizi düşündüğünüz birbirinden güzel spor taytlarınızı günlük hayata entegre etmek hem şık hem spor bir görünüm yakalamak adına birbirinden farklı önerileri bulabileceksiniz, keyifli okumalar.

Spor taytlar ve basic üstler

Spor taytların en güzel tamamlayıcılarından biri kalçanızı hafif bir şekilde örten salaş pamuklu bir yapıya sahip olan basic tişörtlerdir. Her kadının dolabında mutlaka bulunması gereken basic tişörtlerin başında lacivert, beyaz ve siyah renklerini sıralayabiliriz. Bu tarz tişörtleri daha kaliteli göstermenin en ama en önemli noktası ise şüphesiz tişörtlerin kalitesini belirleyecek olan kumaş tercihleri. Pamuklu kumaşlar basic tişörtleri çok daha şık gösterir ve böylece spor kombinler yapsanız bile günlük hayata entegre edebilirsiniz. Spor taytların en çok rahatsız eden noktalarından biri kalça kısmını sıkıca sarması ve dolayısıyla basen ve kalçalarınızı ortaya çıkarmasıdır. Eğer kalçalarınızı biraz olsun geri plana atmak istiyorsanız o halde yapmanız gereken şey bedeninizden bir kaç beden daha büyük salaş bir beyzik tişört edinmek olacak. Bu tarz tişörtler hafif sünük yapısı ile kalçanızı hafifçe örtecek ve günlük hayata taytlarınızı entegre etmenizi kolaylaştıracaktır. Ayrıca tişörtlerde minik yırtıklar bulunması veya renginin hafif soluk olması da 2019 trendlerinin başında yer alıyor diyebiliriz.

Spor taytlar ve transparan üstler

Spor taytları günlük hayata entegre ederken içinize giyeceğiniz bralet seçenekleri veya spor sütyenlerini hafif bir şekilde ortaya çıkartacak siyah tüllü transparan üstleri tercih etmeye ne dersiniz? 2019 yılında sıklıkla gördüğümüz transparan trendini spora uyarlamak tam da böyle bir şey olsa gerek. Spor trendini transparan üstlerle birleştirirken içinize giyeceğiniz spor taytınızın takımı olan bralet tarzı spor sütyenlerini tercih ederek hem şık hem seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Hatta bu görünüm ile clublara, partilere katılabilir hem rahatlığınızdan ödün vermeden hem de şık ve özenilmiş görünebilirsiniz. Sizde bu iki farklı seçenek ile spor taytlarınızı sokak stiline entegre edebilir, hem şık hemde oldukça spor bir görünüm elde edebilirsiniz. Spor yaparken ve sadece giyebildiğiniz taytlarınızı günlük hayata entegre etmekten çekinmeyin.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz