Ünlü Manken Adriana Lima’nın Güzellik Sırları

Adriana Lima deyince aklımıza kusursuz gülüşü, mavi çakır gözleri ve kusursuz vücudu geliyor. Güzel mankenin birbirinden farklı bakım ve makyaj sırlarını yazımızda sizler için derledik. Adriana Lima hayranları buraya. Yazımızda Adriana Lima’nın günlük olarak uyguladığı makyaj adımlarından ve bakım önerilerinden bahsedeceğiz, keyifli okumalar.

Adriana Lima mavi gözlerini ekstra ortaya çıkartmak adına günlük olarak mutlaka kirpik diplerine incecik kahverengi bir kalem geçtiğini söylüyor. Siyah kalem gözlerini çok keskin gösterdiği için kahverengi tonlarda ki kalemi veya kajal bir eyelineri günlük hayatta daha çok tercih ettiğini de ekliyor. Ayrıca Adriana Lima maskara olarak da kahverengi maskaraları tercih ediyor. Bildiğimiz gibi siyah maskara gözleri biraz daha çerçeveleyip büyük gösterir..

Özellikle gece makyajlarında kullanmak için idealdir. Fakat kahverengi maskara ve eyeliner günlük hayatta kullanmak için çok daha cezbedici. Adriana Lima’nın kusursuz teninin sırrı ise yaptığı doğal maskelerde saklı. Güzel yıldız özellikle salatalık suyundan vazgeçemiyor. Yeşillikleri günlük hayatta hem tüketmeyi sevdiğini söyleyen ünlü manken hem de aynı zamanda cilt kusurlarını gidermek için de kullanıyor. Cildindeki lekeleri gidermek için düzenli olarak yeşil bazlı tonikleri kullandığını ve cilt bakım rutinini mümkün olduğunca minimal ölçülerde tutmaya özen gösterdiğini de ekliyor. Onun cilt bakım rutinin de binlerce ürün olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Ünlü mankenin sadece birkaç adımdan oluşan doğal bir güzellik reçetesi bulunuyor. İlk aşama olarak makyajını mutlaka temizlediğini belirten ünlü manken yatağa asla makyajlı bir şekilde girmediğini de ifade ediyor. Peelingini, solüsyonlarını ve en önemlisi gece kullandığı kremini asla yanından eksik etmeyen Adriana Lima uçak ve şehirler arası seferler yaptığında iste kağıt maskelerden faydalanıyor. Kağıt maskeler özellikle seyahatlerde çok işine yarıyormuş. Adriana Lima’nın en önemli güzellik sırlarından biri de bal ve şeker ile yaptığı dudak peelingi. Dolgun dudaklarının sırrı aynı zamanda dudaklarına renk veren bu peelingden geçiyormuş. Sizde dudaklarınızı daha pürüzsüz göstermek, dudak çatlaklarından arınmak ve rujların dudaklarınızda daha güzel görünmesini sağlamak istiyorsanız bal ve şeker bazlı peelingleri tercih edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz