Vücudunuzu Fit ve Seksi Gösterecek Kombin Önerileri

Eğer nispeten minyon tipli biriyseniz ve vücut hatlarınızı daha fazla ön plana çıkartıp biraz daha fit, seksi ve kadınsı görünmek istiyorsanız doğru yazıya denk geldiniz! Yazımızda vücut hatlarınızı kibar bir şekilde ortaya çıkartmak ve seksi göstermek için öneriler var, keyifli okumalar!

Oversize Modası Size Göre Değil

Oversize modası daha iri kadınların, uzun kadınların tercih etmesi gereken bir moda türüdür. Oversize bildiğiniz gibi kendi bedeninizden 2-3 beden daha büyük kıyafetleri tercih etmektir. Fakat minyon tipli kadınlar için bu moda akımı hiç de uygun değil. Özellikle son dönemlerin en büyük trendi kabanlarda oversize modası minyon tipli kadınlar için maalesef hiç uygun değil. Çünkü minyon tipli kadınların bütün ölçülerini kapatıyor ve onları olduğundan daha kısa, daha kilolu gösterebiliyor. Aksine üzerinize oturan ceket tarzı kabanları tercih ettiğinizde çok daha proporsiyonu düzgün çok daha fiziği belli olan bir tercih yapmış olacaksınız.

Çanta ve Aksesuar Tercihleri

Minyon tipli kadınların dikkat etmesi gereken bir başka nokta bavul tarzı çok büyük çantalardan uzak durmaktır. Bu tarz çantalar boyunuzu olduğunuzdan daha kısa gösterirken kombininizi daha kalabalık gösterecektir. Siz daha minik, ufak portfolyo tarzı çantaları tercih etmelisiniz. Bu tarz çantalar fiziğinize daha iyi uyum sağlar ve sizi olduğunuzdan daha uzun gösterir. Keza aksesuar tercihlerinde de çok iri takılara yönelmenizi önermiyoruz. Daha minimalist, ufak, kibar takılar size çok yakışacaktır. İşte birbirinden farklı yöntemler ile boyunuzu daha uzun göstermenin, proporsiyonunuzu daha eşitlenmiş göstermenin püf noktaları bu şekilde. Siz de alışveriş tercihlerinizde bunları göz önünde bulundurarak daha iyi tercihler yapabilir ve dolabınızı baştan yaratabilirsiniz.

Bel Oyuntusunu Ortaya Çıkartın

Vücut hatlarınızı ön plana çıkartırken dikkat etmeniz gereken ilk şey bel bölgenizi bir kemer, beli sıkan bir elbise veya çeşitli aksesuarlar ile ön plana çıkarmaktır. Bu sizi daha hatlı ve daha seksi gösterecektir. Bacak boyunuzu da olduğundan daha uzun göstereceğinden dolayı fiziğiniz daha fit gözükecektir! En iyisi dolabınıza rengarenk ve tarz kemerler eklemeye başlayın!

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz