Yağlı Saçlara Özel Anı Kurtaracak Saç Modelleri

Ertesi gün önemli bir görüşmeniz var ise, sabah kalktığınızda saçlarınız ekstra olarak yağlı ise veya duş almaya vakit bulamadıysanız ama yine de saçlarınızın harika görünmesini istiyorsanız O halde bu yazı kurtarıcınız olacak! İşte Yağlı saçların saçlarını daha iyi gösterecek, anı kurtaran, özel olarak hazırladığımız birbirinden pratik saç modelleri! Keyifli okumalar..

Gün içerisinde saçlarınız ekstra olarak yağlandığında ne yapacağınızı şaşırmış durumdaysanız ve bunu kendinize fazlaca dert ediyorsanız ilk yapmanız gereken şey sıkı bir topuz olacaktır! Bildiğiniz gibi sıkı topuzları yaparken saçların ekstra olarak yağlanması için kuaförler saçlara vax ve yardımcı yağlar kullanıyorlar.. Sizin saçınızı zaten ekstra olarak yağlı olduğundan dolayı bu tarz ürünleri kullanmadan harika bir topuz yapabilirsiniz. Bu anı kurtarmanıza eve gelene kadar kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Bu model için ihtiyacınız olan tek şey ince dişli bir tarak, birkaç firkete ve bir tane lastik toka! Ensede topuz sizi her zaman şık gösterecek sabah ve akşam kullanımına uygun Joker bir modeldir. Saçlarınızı ensede toplamadan önce saçlarınızın ortasından saçlarınızı güzelce ayırın ve bastırarak arkaya doğru bir at kuyruğu yapıp at kuyruğunu kendi çevresinde döndürerek firkete yardımıyla veya lastik yardımı ile tutturun, işte hazırsınız! Sadece kırmızı rujunuzu uygulayarak bu saç modeli ile gece gece davetlerine bile katılabilirsiniz!

Diğer bir saç modelimiz ise şüphesiz her genç kızın severek yaptığı at kuyruğundan yana olacak! At kuyruğu saç modelini yapmak için İhtiyacınız olan şey ince dişli bir tarak ve bir lastik olacaktır. At kuyruğunu yapmadan evvel saçlarınızı geriye doğru atarak iyice tarayın ve özellikle bebek saçlarınızı bastırarak biraz daha yapıştırın. Bu muhteşem, pürüzsüz bir at kuyruğu yapmanıza yardımcı olacaktır. Saçlarınızın geri kalan kısmının hala yağlı olduğunu düşünüyorsanız at kuyruğu yaptıktan sonra saçlarınızı örerek hafif bir şekilde dağıtın bu saçlarınızın daha derli toplu ve daha temiz görünmesine yardımcı olacaktır. ihtiyacınız olan şey sadece saçlarınızda ekstra olarak tarama ve düzgün bir şekil vermek! Bu kadar!

Sizde yağlı saç günlerinde bu saç modellerini yaparak en azından anı kurtarabilir ve kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz