Festival Modasına bir göz atalım e malum yaz geldi.

Etrafımızda sürekli duyarız yazı ne çağırıştırır ? Yaz mevsimi denince akla gelen ilk şeylerden biri nedir mesela ? Eğer eğlenmeyi seven biriyseniz cevabınız, festival olacaktır muhtemelen.Tabi festivallerde kıyafetinizi doğru seçmekten geçiyor bir bakıma..Bir kaç yerde görmüştüm, artık festival modası denilince akla kesilmiş  kısa kot bir şort ve çiçekli taç demek değil diye.Son zamanlarda dünyaca ünlü festivallerin katılanların stilleri göz önüne alarak birkaç derleme yaptık. Buyurun yazın habercisi festivallerde kendi tarzını bulmaya 😉

Her alanda etkiliği olduğu gibi festivalde de etkili spor giysiler

Ne kadar da olsa artık festival modası kot şort değil desek de, festivali kot şortsuz düşünülemiyor.Ama bu sezon stiller başka bir modadan ilham alıyor; spor modası ! Basit bir tişört, bomber bir ceket ve kalın tabanlı sandaletlerle stilinizi tamamlayıp, daha rahat sportif bir görünüm yakalamanıza yardımcı oluyor.

İlgi çekici aksesuar şapka

İlgi çekmek için bir  şapkanın size yardımı çok fazladır.İster abartılı ister sade/klasik tarzda şapkalarla,gideceğiniz festivale uygun tercihler yaparak ilgi çekici kombinler yapabilirsiniz.

Kurtarıcı bel çantaları

Festivalde sırt çantanızla ne kadar rahat olabileceğinizi bir düşünün…Hatta düşünmeye bile gerek yok hiç rahat olamazsınız..Bunun yerine kurtarıcı olarak adlandırılan bel çantalarıyla farklı bir trend ve havanıza hava katabilirsiniz.Bu sezon, bel çantaların yükselişte olduğunu da hatırlatmadan geçemeyelim.

Yapışkanlı çarpıcı parlaklık : vücut mücevherleri

Geçen sezon trend olan ve kullanılmaya başlanan vücut mücevherleri bu sezonda aynı derecede etkisi göstermeye devam etmekte…Her yerde kullanabileceğiniz bir aksesuar.Kaş ortasına,elmacık kemiklerine,göğüs dekoltesinde kullanılan çarpıcı parlak vücut mücevherleriyle,festivalde müthiş bir stil yaratabilirsin.

Kısa büstiyerler

Yüksek belli bir pantolonla kombinlenip kullanabileceğiniz büstiyerle,tam bir festival kızı olabilirsin.Ayrıca şort veya etekle de kombilmen ayrı bir hava katar.

Klasik bir şıklık için tulumlar

Birbirinden değişik model ve tarzda tulumları tercih ederek festivalde hem havalı hemde klasik bir şıklık yaratmak senin elinde.Müzik festivaliyse eğer sadeliğin şıklığı,çılgınca bir festivalse eğer havalı görünümü temsil edersin.

Rahat ve havadar salaş elbiseler

Salaş elbiselerle tüm gün hem rahat edip havadar olacaksınız hemde fazlasıyla şık ve tarz bir görünümde olup rahat bir festival kızı olacaksınız !

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz