Yaz mevsimi en güzel ve en renkli kıyafetlerin gün yüzüne çıktığı dönemdir. Gezi, eğlence, hafta sonu buluşmaları gibi aktiviteler yaz mevsiminde daha sık gerçekleşir. Bu da yeni kombinleri zorunlu kılar. Gardıropta duran çeşitli kıyafetleri kombinlemek konusunda fikir edinmek istiyorsanız bu yazımız tam size göre olacak!

Yırtık detaylı pantolonlar yaz mevsiminde fırtına estirir. Farklı kumaşları ve renkleriyle herkesin dolabında en az bir tane bulunan yırtık pantolonlar bahar ve yaz mevsiminin habercisi konumundadır. Açık renkte yırtık detaylı pantolonunuzu sarı basic bluz ile kombinlerseniz çok şık görünürsünüz. Biraz daha cesur ve marjinal mi görünmek istiyorsunuz? O halde crop top ve yırtık detaylı pantolonunuzu birlikte kombinleyin!

Salopetler eğlenceli ruh halini yansıtmak isteyenler için en ideal parçadır. Giyen kişinin saf ve doğal bir güzelliğe girmesini sağlar. Salopet ile sade bir kombin yapmak istiyorsanız altına basic bir tişört giyebilirsiniz. Salopete biraz daha farklılık kazandırmak için düşük omuzlu bluzlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Yazlık kombinlerden söz açmışken etekleri unutmak olmaz! Uzun, düz renk eteğinizi çizgili bir üst giyimle kombinlerseniz bir denge yaratmış olursunuz. Eteğin sade, üst giyimin ise detaylı olması kombinin abartılı durmamasını sağlar. Eteğiniz mini boyda ve düz renk ise, puantiyeli bir bluz yardımıyla kombinin canlı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yaz mevsiminin çeşitli kıyafetleri gün yüzüne çıkardığını söylemiştik. Şortlar, boyfriend pantolonlar, elbiseler ve daha birçok kıyafet yaz mevsiminde hükümdarlığını ilan ederek renklerini bir şölen olarak sunar.

Gardıropta duran kot şortu çıkarın ve nasıl bir tarz yaratmak istediğinizi düşünün. Sade bir şıklık istiyorsanız spor ayakkabı ve basic tişört yardımıyla kombininizi oluşturun. Daha canlı mı görünmek istiyorsunuz? O halde, baskılı tişörtleriniz ile kombinleyin. Marjinal bir tarz istiyorsanuz crop top giyimler emrinize amade!

Çiçek desenli elbiseler hem giyene hem bakana mutluluk verir. Bu elbiseleri mutlaka kullanın ve gardıropta eskimesine izin vermeyin.

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz