Partiye gidip orada tüm gözlerin üzerinde olmasını kim istemez ki ? Çoğu kadınlar, partiye gitmeden önce herkesi etkilemenin yolunu arıyor.Tabi sadece elbiseyle etkilemenin yolu maalesef yetersiz kalıyor.Elbisenin yanında doğru kombin yaparak,herkesi etkilemenin yolunu bulabilirsin.Sizi gecenin yıldızı yapacak birkaç kombinler sizlerle..2018 parti kombinlerine hazır olur!

Partiye giderken ne kadar da olsa elbise tercih edilse de,siz kendinizi nasıl rahat ve güzel hissedecekseniz onu giymelisiniz.Bazen vücuda uygun olmayan elbise seçimi,emanetlik gibi durabiliyor.Bunun yanında sadece bir pantolon ve şık kombinlerle geceye damga vurabilirsin.

Pantolonların değişik modelleri,değişik renkleri dolasıyla farklı tarzlar yaratıp daha fazla parti kombini yapabilirsiniz.

Pantolon ile şık bir parti kombini nasıl yapılır ?

Bu sezonun parti kombinlerinde geniş kesimli pantolonlar yer alıyor.Zarif duruşuyla partiye şıklık katıyor.Zarif bir kadın olarak geceye damga vurmak istiyorsanız, kesinlikle bol kesimli bir pantolon tercih etmelisiniz.Üstlük olarak tercihiniz ise,tam göbek hizasında biten bluzlar tercih etmelisiniz.Dantel detaylı bir bluzla geniş kesimli pantolonun uyumuna sizde bayılacaksınız.Bol kesimli pantolonlar bacak boyunuzu ortaya çıkarır.Eğer üst ve altınızı aynı renk seçerseniz bacak boyunuzu daha uzun göstermeyi ve enfes bir bütünlük sağlayabilirsiniz.Ayakkabılara gelecek olursak sivri tarzı bir ayakkabıyla destekleyebilirsiniz.Ve tabi ki görüntünüzü tamamlayan takıları da unutmayınız. Burada iş size düşüyor,kıyafetinize en uygun takı seçimi size kalmış.

Etekle şık bir gece  kombini

Kalem eteklerin o seksi duruşu,aynı zamanda zarifliği hepimizin hoşuna gidiyordur.Kalem etekle geceye vurulacak damga bence etkilisi oluyor.Vücut hatlarının sergilendiği bir gecede,herkesin gözleri üzerinde! Kalem eteklerin üst kombinine gelecek olursak,büstiyerlerin kalem etekle uyumu adeta göze çarpıyor.Önü açık ,platform bir ayakkabıyla kombininiz hazır hale geliyor.

Parlak bir etek ve omuzlardan düşmüş salaş, şık bir bluzla kombinleyerek sevimli bir parti kızı havası verebilirsin.Sevimliliğinle tüm dikkatleri üzerine çekmek hoşuna gidebilir!

Bu sezonun gece trend elbiselerinde her zaman yerini koruyan balık elbise,bu sezonda yerini alıyor. V yakalı dantel İspanyol kol uzun balık elbise, elbiselerde şıklığıyla ve zarifliğiyle partilerde boy gösteriyor !

CEVAP VER

Yorum atmayı unutmayın
Lütfen isminizi giriniz